עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
אני מתמחה בעיצוב עוגות בבצק סוכר והפעלות בבצק סוכר לילדים בהתאמה אישית לכל אירוע ומטרה כמו כן שזירת זרי ממתקים ושוקולד.
אני מתכננת כל עוגה עם הרבה יצירתיות בהתאם לאופי האירוע והבקשות האישיות של המזמין ושמה דגשים עד לפרטים הקטנים - כל עוגה היא יצירה שמקבלת את מלוא תשומת הלב.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
דצמבר 2012  (19)

עוגת דרדסים מבצק סוכר

03/12/2012 09:50
רביד
סדנא בבצק סוכר, הפעלות לימי הולדת, עוגות


 

הקסם הבלתי נגמר של הננסים הכחולים

יש לא מעט דברים שאנו יכולים להתווכח עליהם בעולם שלנו אך נראה שבכל הקשור לננסים הכחולים שנכנסו לחיינו לפני כשלושה עשורים לא נמצא מישהו שאינו אוהב אותם ברמה כזו או אחרת. אהבה זו תורמת לכך שהזמנת עוגת דרדסים מבצק סוכר לאירוע מסוים היא מהלך משגע שיכול לשמח כל אחד.

 

בל נשכח שכיום לא רק ילדים מכירים את הדרדסים כך שגם נערות מתבגרות ואולי אף חבר'ה מבוגרים יותר יכולים לשמוח אם יראו מול עיניהם עוגה מדורדסת שכזו. לדרדסים יש מין קסם מיוחד שלא נגמר ולכן רבים הם אלו שייהנו לקבל ליום ההולדת שלהם עוגה מעוצבת שבה מככבים היצורים הכחולים והחמודים הללו.

 

העוגה הופכת למשהו הרבה יותר מיוחד

עוגה היא חלק בלתי נפרד מכל מסיבת יום הולדת. לא לחינם קיבלו עוגות מסוימות את הכינוי "עוגות יום הולדת" ולכן חשוב להבין שהצגת עוגת דרדסים מבצק סוכר במרכז השולחן בזמן שחוגגים יום הולדת למישהו, היא מהלך מיוחד במינו שמדגיש עד כמה עוגה מיוחדת עושה את האירוע כולו למיוחד הרבה יותר.

 

בצק סוכר הוא חומר נהדר שמי שיש לו כישרון רב יכול לעשות ממנו דוגמאות שקשה להאמין עד כמה הן מקוריות ומיוחדות. כך הדבר גם ברגע שיוצרים עוגת דרדסים מבצק סוכר ומבינים מיד כיצד ברגע ששמים את החומר המדהים הזה בידיים הנכונות הוא הופך בתוך פרק זמן קצר ליצירת אומנות מתוקה שמשדרגת כל מסיבה.

 

היצירתיות פורצת כל גבול אפשרי

אין ספק שכישרונו של אדם מסוים הוא לעתים מושא לקנאה ולהערצה. יש רבים מאתנו שמביטים על עבודתו של אדם מוכשר ומרגישים פנימה עד כמה היינו רוצים להצליח וליצור כמוהו. בתחום זה של עוגות מעוצבות אפשר לראות עד כמה יש מספר אנשים מוכשרים שכל נגיעה שלהם בבצק הסוכר היא נגיעה של קסם.

 

יצירתיות חסרת גבולות של מי שעוסק ברצינות בתחום זה של אפייה מדגישה עבור כל מי שמעוניין בעוגה מיוחדת במינה כיצד עוגת דרדסים מבצק סוכר אינה דומה לאף עוגה אחרת. מאחר ואנו אוהבם להרגיש שונים ומיוחדים יותר מאנשים אחרים הרי שעוגת דרדסים זו היא צעד נכון לקראת מסיבה מיוחדת הרבה יותר.

 

להזמנת עוגת דרדסים מבצק סוכר לחץ כאן